30042. 436. Closed Online auction Numismatics Literature
1 200 HUF
0 HUF
Lajos Huszár: Monnaies de Hongrie (Magyar érmék). Athenaeum kiadó, Budapest, 1963. Francia nyelvű kötet. Használt, jó állapotban, a papír védőborító több helyen sérült, kopott.
Photo of the item taken by : ra