Gerhard Schön: Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert. (XVIII. századi német érmekatalógus). Battenberg Verlag, München, 1984. A ragasztás részben elengedett
Arlyn G. Sieber (szerk.): Coins and Prices - A Guide to U.S., Canadian, and Mexican Coins 1992 (Útmutató az amerikai, kanadai és mexikói érmékhez). Krause Publications, 1992. Használt, jó állapotban, a lapéleken folt.
Otto Voetter: Severus Alexander dátumozatlan érméinek katalógusa az 1899. Március 1-ji kiállításra" német nyelvű kiállítási katalógus megkímélt állapotban, de kijáró lapokkal, kis szakadással, anyaghiánnyal
R. S. Yeoman: A Catalog of Modern World Coins 1850-1964 (A világ érméinek katalógusa 1850-1964 - angol nyelvű). Western Publishing Company, 1968, Racine. Használt de szép állapotú, borítója sérült
R. S. Yeoman: A Guide Book of United States Coins 1992 (Útmutató az Amerikai Egyesült Államok érméihez). 45. átdolgozott kiadás, Western Publishing Company, Wisconsin, 1991. Új állapotú kötet.
R. S. Yeoman: Current Coins of the World (A világ jelenlegi érméi). 3. kiadás. Racine, Wisconsin, USA, Western Publishing Co., 1972. Használt állapotban / used condition.
Römische Kaisermünzen - 48 Bildtafeln - Insel-Bücherei Nr. 270. Lipcse, Im Insel-Verlag zu Leipzig, 1941. Gerinc sérült, de összeségében szép állapotban
Jean Elsen: 89. aukciós katalógus. Brüsszel, 2006. + Jean Elsen: képes katalógus. Brüsszel, 2006. Mindkét katalógus fotókkal gazdagon illusztrált. Használt, jó állapotban.