~1955. "Pécsi Bányász SE - Mecseki Szénbányák" zománcozott fém jelvény. A klubot - a jelvényen szereplő 1920-szal ellentétben - 1921-ben alapították Pécsi Duna Gőzhajózási Társaság Villamostelepi AC néven. A klub egészen sikeres volt, hiszen 1921-től 1953-ig (egyetlen szezon kivételével) mindig a II. osztálynak megfelelő ligában játszott. Ezen idő alatt négy bajnoki címet, négy ezüstérmet és hat b...
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
~1960. "Szolnoki MTE" zománcozott fém jelvény. A Szolnoki Munkást 1919-ben alapították, a piros-fekete klub megalakulásától kezdve egészen 1933-ig a II. osztályban szerepelt, ez idő alatt két bronzérmet gyűjtött. 1933-ban kiesett, majd 1935-ben átszervezés történt, így már a negyedik vonalban találta magát a csapat. 1943-ig két szezont eltöltött az V. osztályban is, ám általában a IV. osztály tagj...
~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott, zománcozott kitüntetése miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt, enamelled decoration of Hungarian People's Republic, with miniature, in original case C:AU