1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2
1967. "Várpalotai Bányász SK" műgyantás fém jelvény a VBSK fennállásának 40. évfordulója alkalmából. A Várpalotai Bányász csapatát Várpalotai Unió néven alapították 1927-ben. Alapításuktól kezdve egy-két kivételtől eltekintve a III. osztályban szerepeltek. 1946-tól Várpalotai Munkás néven szerepeltek, 1949-ben megnyerték az NB III-at, s feljutottak az NB II-be, ahonnan viszont egyből ki is estek. ...
1969. "Haladás VSE - 50 év - 1919-1969" zománcozott fém jelvény a klub alapításának 50. évfordulójára + DN "Haladás" zománcozott fém jelvény. A szombathelyi zöld-fehér klub a nyugat-magyarországi labdarúgás egyik fellegvára. Eddig nem szerepelt a másodosztálynál lejjebb, a vidéki klubok közül is a Hali rendelkezik a második legtöbb NB I-es szezonnal, 62-vel. Kiugró eredményei viszont még nem volta...
~1970. "NIKE 1928 FAK (Fűzfői AK)" zománcozott fém jelvény "Kovoznak L. Hrádok" gyártói jelzéssel. Balatonfűzfőn 1928-ban alakult meg a labdarúgóklub, amely a III. osztálynak megfelelő Székesfehérvári alosztályban kezdte meg szereplését. 1936-ban bajnokok lette, feljutottak a II. osztályba, ám egy átszervezés után 1938-tól ez már csak a III. osztálynak felelt meg. A második vonalba legközelebb 195...
~1970. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-