Ausztria 1911. "Bécsi Kereskedelmi Iskola / Kiváló tanuló - Josef Humer" jelzett Ag emlékérem, gravírozással, eredeti, sérült tokban (59mm) T:2 ph. Austria 1911. "Gremial Handelsfachschule des Wiener Handelsstandes / Ihrem Ausgezeichneten Schüler - Josef Humer" hallmarked Ag commemorative medal, engraved, in original, damaged case (59mm) C:XF edge error
Ausztria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU
Ausztria 1940-1960. "JOHANN JOSEPH RITTER VON PRECHTL (Bécsi Műszaki Egyetem alapítója)" egyoldalas bronz emlékérem, Szign.:Oskar Thiede (50mm) T:1- Austria 1940-1960. "JOHANN JOSEPH RITTER VON PRECHTL (The founder of the technical university of Vienna)" one-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Oskar Thiede (50mm) C:AU
Ausztria 1949. "Vasárnapok és nemzeti ünnepek / Jahresregent Merkur" kétoldalas bronz naptárérem eredeti bőrtokban. Szign.: Hofmann (40mm) + 1951. "Vasárnapok és nemzeti ünnepek / Degussa Vormals Roessler - Wien" kétoldalas bronz naptárérem eredeti bőrtokban "Münze Wien" gyártói jelzéssel T:1- Austria 1949. "Sundays and national holidays / Jahresregent Merkur" two-sided bronze calendar medal in or...
Ausztria 1985. "A gráci Károly Ferenc Egyetem 400. évfordulójára" bronz emlékérem (50mm) szignó: H.Stobbe T:1- karc Austria 1985. "400th anniversary of Karl-Franzens-Universität Graz" bronze medallion (50mm) sign.: H.Stobbe C:AU scratch
Ausztria 1985. "A gráci Károly Ferenc Egyetem 400. évfordulójára" bronz emlékérem (50mm) szignó: H.Stobbe T:1- Austria 1985. "400th anniversary of Karl-Franzens-Universität Graz" bronze medallion (50mm) sign.: H.Stobbe C:AU
Ausztria DN "Herbert von Karajan" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Austria ND "Herbert von Karajan" hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) C:AU (originally PP) patina