1 800 HUF
Rusz Károly (1811-1899) metszése, Haske rajza után: báró Orczy György az ország zászlajával az 1867-iki koronázási díszmenetben. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Lap széle kissé sérült. 28x18,5 cm.