10956. 436. Closed Online auction Engravings
3 200 HUF
19
0 HUF
cca 1700 Francisco Junius: De Pictura Veterum c. könyvéből ábrázolás. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett historizáló fakeretben. 32,5x23 cm.
Photo of the item taken by : pk