10873.
436. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
10 db ex libris: Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 12×6 cm + Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Réthy István. Fametszet, papír, jelzett, 14×7 cm + Nagy Árpád Dániel (1894-1959): MEGE tagsági jegy. Fametszet, papír, jelzett. 12x7,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Ex libris Dr. Gáspár Andor. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×11 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. mándi Mándy István könyve. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, sérült, 11x8 cm + Jelzés nélkül: Mária könyve, 3 db, stb.