Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10551.
Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm
Other collectibles
10552.
S. Erdőd (?) jelzéssel, XIX. sz. második fele: Vitorlás a holland partoknál. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán töredékes címkén német nyelvű felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben. 18x29 cm
Other collectibles
10556.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm
Other collectibles
10557.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Other collectibles
10560.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Hegyvidéki táj pásztorral és tehenekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
Other collectibles
10561.
Jelzés nélkül, feltehetően magyar alkotó, XX. sz. második fele: Alakok (tanulmányrajz). Tus, papír, kartonra kasírozva. Lap alja kissé sérült, 35×41,5 cm