10011. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Tisza ladikkal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kiállítási meghívóval. Üvegezett fakeretben, 26,5x38,5 cm
Photo of the item taken by : pk