5 000 HUF
Bálványos Huba (1938-2011): Egy lángoló hozzászólás emléke, 1985. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII. / XII. számozással, párdarabja reprodukálva: XIII. Országos Grafikai Biennálé, 1985, 14. oldal, 39x33 cm