10097. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
9
0 HUF
Csergezán Pál (1924-1996): Szekér a tanya előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 24,5×38 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert