10099. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Csillag Józsefné Mágócsy Etus (1900 k-?): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Mágócsy Etus autográf ajándékozási soraival 1975-ből. 16,5x16 cm.
Photo of the item taken by : sza