20 000 HUF
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk. 10 db fametszet. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Jelezve a dúcon. Eredeti, sérült és hiányos kiadó borítékban. Gerince sérült, borítója foltos. Egyes lapok részben kissé foltosak. 28x20 cm.