28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben.