40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Erdős Péter (1938-): Tanya vége, Hódmezővásárhely. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 55x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!