10128. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Farkasházy Miklós (1895-1964): Pihenő (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15,5×23 cm
Photo of the item taken by : pk