10162. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
55 000 HUF
0 HUF
Guzsik Ödön (1902-1954): Festőnő a szabadban. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, javított fakeretben. 40×50 cm
Photo of the item taken by : pk