11 000 HUF
Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papÃr. Jelzett. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretezÅ‘ 1930 körüli cÃmkéjével. 31,5×26 cm