22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Gyulai Líviusz (1937-2021): Piramisok, 1990. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. III./XXV. számozással, 30x45 cm. Üvegezett fakeretben.