220 000 HUF
569,95 EUR, 628,57 USD
K. Spányi Béla (1852-1914): Gólyák. Olaj, vászon 70x100 cm Jelezve jobbra lent: K. Spányi B. Dekoratív, sérült, korabeli keretben. / oil on canvas, signed lower right, framed