10237. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Kelemen Pál (1942-1999): Fantasztikus táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16,5×28,5 cm
Photo of the item taken by : pk