10308. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
42 000 HUF
0 HUF
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Kora tavasz, 1968. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : pk