10354. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Pataky Béla (1932-2023): Alkonyat (Budapest, Lánchíd, háttérben a Parlament). Linómetszet, papír. Jelzett. Pataky Béla autográf ajándékozási soraival 1968-ból. Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm
Photo of the item taken by : pk