10398. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, apró lapszéli sérüléssel, 17x24,5 cm
Photo of the item taken by : ekb