10447. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
7 500 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Lény (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29×20 cm. Plexiüvegezett fakeretben, plexi sérült.
Photo of the item taken by : pk