10490. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
11
0 HUF
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Budapesti panoráma a régi Erzsébet-híddal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20,5×25 cm
Photo of the item taken by : pk