10513. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Várady Lajos (1890-1929): Táj, 1928. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben, kisebb lapszéli sérülésekkel, 26x36 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert