20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Wittich Eperjesi (Eperjessy) Zoltán (1909-1945 körül?): "Vontató gőzös a Margithíd alatt", 1934. Pasztell, papír. Jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán. Üvegezett, sérült fakeretben, 30x39 cm