10536. 436. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Zsátos Gyula (?-?), működött a XX. sz. közepén-második felében: Velencei vitorlások. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított, sérült. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
Photo of the item taken by : pk