14017. 436. Closed Online auction Photo
1 600 HUF
0 HUF
1954-1958 Tápé (Szeged), falusi életképek, hajójavító, kikötő, stb., össz. kb. 90 db fotó, vegyes méretben, kissé sérült borítójú albumban
Photo of the item taken by : tg