13941. 436. Closed Online auction Photo
16 000 HUF
0 HUF
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, a Tabán éjjel a Rác templommal, pecséttel jelzett fotó, felületén kopásnyomok, 29×38 cm
Photo of the item taken by : ekb