cca 1885-1914 össz. 5 db keményhátú férfi portréfotó klf. műtermekből: Szente Géza (Sárvár/Kaposvár), Goszleth István (Bp.), Kalmár (Bp.), 2 db jelzés nélkül, részben körbevágva, 10x6,5 és 12x9 cm közötti méretekben
cca 1920-1940 Resicai vasművek (Resicabánya, Erdély) műszaki rajzairól készült felvételek, 21 db fotólap, 14x8,5 cm / Resita Works (Resita, Transylvania), technical drawings / blueprints, 21 vintage photos
ca 1880-1940 18 db keményhátú portré fotó és 3 db fotólap, történelmi magyar műtermekből: Anner József Besztercebánya, Reif Emil Rimaszombat, Zoltán Cegléd (3 db), Letzter Szeged, Szmrecsányi Cegléd, Uher Ödön Bp., Strelisky fiókja Bp., stb., 14x8 és 20x11 cm közötti méretekben
cca 1865-1910 össz. 26 db keményhátú portré fotó, történelmi magyar műtermekből: Csonka S. Pest, Klösz Bp., Mai és Tsa. Bp., Ignatz Reisz Bp., Holbein Ármin Győr, Conradt V. Cegléd, Herz Henrik Bp., Szkalnik Kassa (3 db), Szmrecsányi Cegléd (2 db), Lengyel Géza Szabadka, stb., 10x6,5 cm körüli méretekben
1938. január 12. Aláírják Budapesten a római paktumot megterősítő olasz-magyar-osztrák szerződést, Kertész Sajtófotó Képszolgálat pecséttel jelzett fotója, 17,5×23 cm