11143. 436. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
3 db népi mintás fali dísztányér (Hollóháza, Bélapátfalva). Mázas kerámia, egy jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 14,5 cm és 24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras