11042. 436. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
0 HUF
Korondi kerámia kis kancsó, 2 db, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, kopással, m: 9,5-11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert