11044. 436. Closed Online auction Art-ceramics
4 000 HUF
0 HUF
Korondi kerámia tál / mélytányér, 4 db különféle, kézzel festett, részben jelzett, lepattanásokkal, kopással, d: 20 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert