11070. 436. Closed Online auction Art-ceramics
500 HUF
0 HUF
Tátott szájú halacska, lüszteres fényű narancs és zöld színben, kerámia, kopott. Oldalán etikett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 6,5 cm