Antique
Number of items: 298
2845196
12184
437
Antique
Other collectibles
4 db Navajo indián homokfestmény, feliratozott keretben. 15x18 cm
8 000 HUF
2841446
12185
437
4600
Antique
Other collectibles
Antik hamuzó. Réz (kávéházi) asztali hamuzó (rögzítési lyukakkal) áttört mintás gyufatartóval, patinával,korának megfelelő kopásokkal. 16x10 cm
4 600 HUF
2841454
12186
437
Antique
Other collectibles
Fém doboz. Szecessziós ezüstözött fém keret-fa betétekkel,tetején üveg alatt zsáner jelenet (Litográfia) Vörös posztó béléssel, jó állapotban,kopásokkal. Alján WMF jel 10,5x9,5x5cm
12 000 HUF
2841449
12187
437
Antique
Other collectibles
Hamutartó Art deco dekorativ nikkelezett félgömbben végződő henger alakú hamuzó, lenyíló pihentetős zsanéros ajtóval,vas talpon , becsukáskor szagokat benntartja,apró kopásokkal/horpadásokkal korának megfeelő állapotban m: 9 cm, d: 7 cm
8 000 HUF
2841928
12189
437
5500
Antique
Other collectibles
Antik teababa, porcelán, textil, ragasztott sérült, m: 14 cm
5 500 HUF
2814674
12190
437
Antique
Other collectibles
Casa Memling, Barcelona: F. C. N. ismeretlen Címer. Tűzzománc, fakeretben, kereten két kis lyuk. 9,5x7,5cm, teljes méret: 23x20,5 cm
8 000 HUF
2821105
12191
437
Antique
Other collectibles
Antik bronz gyertyatartó, kopott, m: 27 cm
6 000 HUF
2820113
12192
437
Antique
Other collectibles
Gazdagon díszített, ezüstözött kávés készlet, 4 személyes. Az aljakon jelzett, kopásokkal, elszíneződéssel, tálca d: 25 cm
6 000 HUF
2838611
12193
437
Antique
Other collectibles
Régi falvédő rajta hölgy kendővel, a szélén ornamentikus dísszel, kézzel festett szöveg, foltos, kopott, a szélein kis sérülésekkel, 97x71 cm
8 000 HUF
2837715
12194
437
Antique
Other collectibles
Csontberakásos réz karperec, faragott, törzsi jellegű mintával, d: 6,5 cm (belső)
3 600 HUF
2844930
12195
437
Antique
Other collectibles
3 db antik bronz bútorveret, 9x6cm
2 600 HUF
2845073
12196
437
Antique
Other collectibles
2 db figurális fém bútorveret, kopásokkal, 9x7 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m