12975. 437. Closed Online auction Flea Market
500 HUF
0 HUF
Mustársárga tányérkészlet, össz. 11 db (4 db mély-, 5 db lapos- és 2 db kistányér). Mázas kerámia, jelzés nélkül, kisebb kopásokkal, d: 20-25,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras