10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Tradicionális német 'Lederhosen' (kantáros rövidnadrág). Bőr (velúr), vászon. Jelzett: Alpspitzer Franz Gerschau, Gössnitz (Türingia, Németország). 48-as méret. Megkímélt állapotban. / Traditional German 'Lederhosen', size 48, in good condition