15299.
437. Closed Online auction
Maps
1 000 HUF
2 db régi térkép: Észak-Amerika politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lapszéli sérülésekkel, 52x41 cm + 1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, minimális sérülésekkel, 99x61 cm