15406.
437. Closed Online auction
Maps
6 000 HUF
Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 139 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1903, Velhagen&Klasing. Negyedik kiadás. Javított gerincű, aranyozott vászon-kötésben, restaurált, helyenként kissé foltos lapokkal.