15305.
437. Closed Online auction
Maps
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Bibliotheca Világatlasz. Szerk.: Kéz Andor, Takács József. Bp.,é.n.,Bibliotheca, 204 p.+48 (térképek. t. Kiadói egészvászon-kötésben, gyűrött szennylapokkal.