15300.
437. Closed Online auction
Maps
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 1910 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest Székesfőváros egész területének térképe. A szomszédos községekkel, az utcák és terek betűsoros jegyzékével, kidolgozta - -, 1:25.000, Bp., 1908., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra kasírozva, foltos, szakadt, sérült, 73x89 cm, teljes: 84x116 cm