1989 Magyarország térképe a XVII. század végén (L'Ungaria nuovamente descritta, et accresciuta di Varie Notizie ...), reprint kiadás, bontatlan csomagolásban
1992 A Magyar Királyság térképe a XVII. század végén (Regnum Hungariae in Omnes suos Comitatus Accurate Divisum et Editum), reprint kiadás, bontatlan csomagolásban
Jelentékenyebb folyóink vízjárásának átnézete 1899. május 26-án, Magy. kir. országos vízépítési igazgatóság vízrajzi osztálya. Hátoldalán tudnivalókkal és táblázatokkal. Apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 42x67 cm
cca 1951 Magyarország áttekintő térképe (és Budapest pályaudvarai), 12. sz. lap, rajzolta: Folk Imre, Állami Nyomda. MÁV vasútvonalakkal, irányítási vonalcsoportok jelölésevel stb. Apró lapszéli szakadással, hajtásnyomokkal, 42x59 cm
2 db régi térkép: Észak-Amerika politikai térképe, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., lapszéli sérülésekkel, 52x41 cm + 1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, minimális sérülésekkel, 99x61 cm
cca 1910 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest Székesfőváros egész területének térképe. A szomszédos községekkel, az utcák és terek betűsoros jegyzékével, kidolgozta - -, 1:25.000, Bp., 1908., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra kasírozva, foltos, szakadt, sérült, 73x89 cm, teljes: 84x116 cm