55 000 HUF
Orient Express (1943). PelsÅ‘czy Irén, Ajtay Andor, Vaszary Piri, Csortos Gyula, Pethes Sándor és mások szereplésével. Rendezte Cserépy László. Litográfia, papÃr. Falk István (?-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, lap felsÅ‘ részén kisebb sérülésssel, lapszéli egészen apró sérülésekkel. 84×29,5 cm. / Vintage poster of a Hungarian movie, damaged , lithograph on paper.