5 000 HUF
1896 Magyar Bazár. 1-48. sz. XXXI. évfolyam. Benne 31 melléklettel is, köztük divatképekkel. Korabeli félvászon-kötésben, rossz, széteső állapotban, kopott borítóval, benne kijáró, foltos, valamint szakadt, és sérült-hiányos lapokkal is. Megtekintés ajánlott.