1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1904-1905 Kereskedelmi Szakoktatás c. havilap. XIII. évf. 1-10. sz. (Teljes évfolyam, július-augusztusban nem jelent meg.)1904. szept. - 1905. jun. Szerk.: dr. Koltai Virgil. Kopott, foltos félvászon-kötésben, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel, egy lap hiányzik (235/236). A 7. szám valószÃnűleg kettÅ‘s szám (7-8. sz.) Erre utal, hogy az oldalszámozás folyamatos (egy lap hiányzik, de az is a 7. szám elÅ‘tt), és a tartalomjegyzék is VI-VII. számként hivatkozik rá.