2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.