2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1928-1930 Minerva VII. évf. 8-10. sz., IX. évfolyam 1-4. sz. és 5-7. sz. Szerk.: Thienemann Tivadar. Bp., 1928-30, Eggenberger. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval.